به وبلاگ من خوش آمدید - آرشیو 1400/2

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 95
» بازديد ديروز : 71
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 94
» بازديد سال : 165
» بازديد کل : 165
» اعضا : 0
» مطالب : 5

اخذ تاییدیه آتش نشانی


تاریخ انتشار پست : 1400/2/16 بازدید : 57

اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی در حوزه مدیریت پیشگیری و ایمنی کلیه بناهای شخصی ،عمومی اعم از دولتی و یا خصوصی را تحت پوشش قرار می دهد.

هدف از اخذ تاییدیه آتش نشانی ، فراهم کردن محیطی با ضریب امنیت بالا در مقابل پیشگیری با حوادث میباشد. در حوزه ساختمانهای نوساز آتش نشانی ،شرکتهای مجری آتش نشانی را معرفی و با آموزشهای مداوم شرکت های مجری سیستم های اطفا حریق نسبت به بالا بردن سطح اطلاعات پیشگیری و ایمنی آنها اقدام می نماید. شرکتهای پیمانکار آتش نشانی در راستای مشاوره ،نصب ،اجرا و اخذ تاییده از سازمان آتش نشانی اقدام مینمایند. نصب سیستم اعلام حریق و اطفا حریق از اهم فعالیتهای آنان می باشد. توصیه می شود سازندگان عزیز در ابتدای شروع فعالیتهای ساختمان از شرکت های مجری آتش نشانی که دارای تاییدیه آتش نشانی می باشند یک شرکت تاییدیه دار را به عنوان مشاور انتخاب و با توجه به الزامات واستانداردهای اداره آتش نشانی اقدام ساخت نمایند. ابنیه مورد ساخت ساز نیز باید از لحاظ ایمنی، شرایط امن را لحاظ نمایند.

گرفتن تاییدیه آتش نشانی

شرکت ایمن پایدار با بکارگیری از پرسنل مجرب و اجرای پروژ های متعدد به عنوان پیمانکار مورد تأیید سازمان ایمنی و آتش نشانی انتخاب گردیده است .

با توجه به اینکه ساختمانهای 6 طبقه و بالاتر برای اخذ پایان کار پایان کار از سوی شهرداری نیاز به اخذ تأییدیه سیستم اعلام و اطفاء حریق از سوی سازمان ایمنی و آتش نشانی دارند،طراحی و اجراء سیستمهای اعلام و اطفاء حریق بر عهده مجریان مورد تأیید سازمان میباشد.

مراحل قرارداد و مدارک مورد نیاز:

1- مراجعه به شرکت به همراه سی دی نقشه معماری و برگه دستورالعمل

2- امضاء قرارداد و ارائه وکالت نامه محضری

3- تحویل مدارک ذیل به شرکت:

نامه اتوماسیون شهرداری

دوسری نقشه های معماری مهر شده شهرداری

فیش واریزی عوارض ایمنی و آتش نشانی

فرم اعلام عوارض

اصل سند و کپی از تمام صفحات

وکالت نامه محضری از تمام شرکاء

کپی جواز

خدمات شرکت ایمن پایدار در زمینه اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی:

 بررسی اماکن و سازه ها و مستند سازی آن ها جهت پیاده سازی استانداردهای سازمان آتش نشانی جهت اخذ تاییدیه بررسی نوع تجهیزات به کار رفته در مکان هایی که نیاز به دریافت تاییدیه دارند بررسی نکات ایمنی و آتش نشانی جهت اخذ تاییدیه انتخاب نوع سیستم اعلام حریق انتخاب نوع سیتسم اطفا حریق ارائه روش های اخذ تاییدیه بازدید کارشناسان برآوردهای مالی

 

مراحل اخذ تاییدیه آتش نشانی

مراحل اخذ تاییدیه سازمان آتش نشانی منوط به انجام رویه زیر می باشد. طبق دستورالعمل و ضوابط سازمان آتش نشانی تهران کلیه مالکین و یا سازندگان محترم موظف به اجرای مراحل زیر جهت اخذ تایید سازمان آتش نشانی می باشند:

عقد قرارداد با مشاور و مجری مورد تایید سازمان آتش نشانی و گرفتن فرم تشکیل پرونده تشکیل پرونده در دفاتر خدمات الکترونیک شهر و معزفی مشاور و مجری طراحی نقشه های اعلام و اطفاء حریق ، اگزاست فن و … طبق استانداردها و ضوابط آتش نشانی توسط شرکت مشاور اخذ تاییدیه نقشه ها از سازمان آتش نشانی توسط شرکت مشاور امکان شروع به کار اجرایی اعلام و اطفاء حریق ، پوشش ضد حریق و … توسط سازنده با نظارت شرکت مشاور تهیه کالاهای استاندارد و مورد تایید سازمان ( کلیه اقلام اعلام و اطفاء حریق و درب های ضد حریق و دود بند و … می بایست دارای فرم اصالت کالا بوده و از تامین کنندگان مورد تایید سازمان آتش نشانی و مورد تایید مشاور تهیه گردند) اتمام عملیات اجرایی و تایید توسط شرکت مشاور درخواست پایانکار شهرداری درخواست بازدید کارشناسی از سازمان آتش نشانی توسط شرکت مشاور بازدید کارشناسی و مدیریتی سازمان از پروژه اخذ تایید ایمنی توسط شرکت مشاور

 

دسته : ,
برچست ها :

تجهیزات اعلام حریق


تاریخ انتشار پست : 1400/2/16 بازدید : 14

تجهیزات اعلام حریق چیست؟

سیستم اعلام حریق : به طور کلی تجهیزات اعلام حریق یا به اختصار تجهیزات اعلام حریق، به مجموعه‌ای از تجهیزات الکترونیکی گفته می‌شود که وظیفه آشکارسازی حریق و محل یا زون حریق را در اماکن مختلف بر عهده دارد.شرکت ایمن حریق پایدار نماینده رسمی تجهیزات اعلام حریق سنس در ایران می باشد که نمایندگی اعلام حریق سنس در تهران را بر عهده دارد.

سیستم اعلام حریق سنس، زمانی که آتش (حریق)، دود، حرارت و … بوجود می آید شروع به کار می کند و آژیر یا چراغ چشمک زن خطر را به کار می اندازد. بدین ترتیب به ساکنین محل هشدار می دهد تا بر این اساس مقدمات عملیات اطفاء و در شرایط بحرانی تخلیه افراد و ساکنین انجام پذیرد و همزمان با آن سناریوهای کنترلی نیز انجام شود.

انواع تجهیزات اعلام حریق

به طور کلی سیستم اعلام حریق سنس به ۲ نوع تجهیزات اعلام حریق متعارف Conventional و تجهیزات اعلام حریق آدرس پذیر Addressable تقسیم می شود.

لیست تجهیزات اطفا حریق

تجهیزات اطفا حریق جز اصلی ترین تجهیزات آتش نشانی هستند. تجهیزات اطفاء حریق بنا به نوع حریق انواع مختلف دارند که می توانند اتوماتیک و یا دستی باشند، اگر بخواهیم به طور کلی تجهیزات سیستم های اطفا حریق را نام ببریم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

اسپرینکلر کپسول آتش نشانی پتوی نسوز جزء بوستر پمپ های آتش نشانی جهت اطفاء حریق قرقره و شیلنگ آتش نشانی مانیتور اطفا حریق نازل شیر های هیدرانت اطفا حریق فایر باکس (جعبه آتش نشانی) در سیستم اطفا حریق هوزریل آتش نشانی شیلنگ آتش نشانی کپسول گاز fm200 کپسول گاز IG55 کپسول گاز CO2 سیستم اطفاء حریق

سيستم هاي اطفاء حريق گازي براي انواع زيادي از كلاس هاي حريق (A.B.C) مناسب و قابل استفاده است. از سيستم هاي گازي در مواردي استفاده مي شود كه سيستم آب و فوم به دليل ايجاد آسيب به اموال و يا ايجاد مشكل براي افراد قابل استفاده نباشد.

اين سيستم ها به اقسام اصلي زير تقسيم مي شود:

1- سيستم اطفاء حريق دي اكسيد كربن

2- سيستم اطفاء حريق با عوامل پاك

3- سيستم اطفاء حريق گازهاي نجيب

4- سيستم اطفاء حريق هالوكربني

عوامل از سه طريق عمل اطفا را انجام مي دهند

1- كاهش دما (سيستم دي اكسيد كربن)

2- كاهش اكسيژن (سيستم دي اكسيد كربن و گاز هاي نجيب)

3- شكستن زنجيره واكنش حريق (سيستم هالوكربن)

 

تجهیزات اعلام حریق کانونشنال یا متعارف

تجهیزات متعارف از نوع قدیمی ترین تجهیرات اعلام حریق سنس است که علی رغم تغییرات کیفی اندک، همچنان جهت تصرف هایی با شرایط خاص مورد استفاده قرار می گیرند . دراین سیستم چندین دتکتور و شستی که یک منطقه از ساختمان را پوشش می دهند در قالب یک مدار (زون) به هم پیوسته به تابلوی کنترل مرکزی متصل می شوند .

به همین سبب هر مدار نماینده یک منطقه (زون) است. نحوه هم بندی تجهیزات کشف و آشکارسازی (تشخیص) نسبت به تابلوی کنترل مرکزی به صورت شاخه ای و یا به عبارت دیگر شعاعی است. هر تابلوی کنترل مرکزی متعارف می تواند ۱۶،۱۲،۸،۴،۲ و یا مدارهای بیشتری را پشتیبانی کند.

اجزای تجهیرات اعلام حریق متعارف

در اغلب سیستم اعلام حریق متعارف، مدار هشدار دهنده دیداری و شنیداری (آژیر و چراغ چشمک زن) از مدار کشف و تشخیص که مبنای تعیین مناطق هستند جداست. اما در گونه ای از سیستم های متعارف که به سیستم متعارف دو سیمه معروف است، می توان آژیرها/چراغ چشمک زن ها (استروب ها) را نیز در مسیر دتکتورها و شستی ها قرار داد که در این صورت، صرفه جویی قابل توجهی در مقدار لوله گذاری و سیم/کابل کشی به عمل خواهد آمد .

بطور خلاصه سیستم اعلام حریق متعارف سیستمی است که درآن اجزای میدانی مانند دتکتورهای دود، حرارت، دود و حرارت (ترکیبی) و شستی های اعلام حریق به صورت آنالوگ همگی به طور موازی به یک زوج سیم متصل می‌شوند و در صورتی که هر یک از اجزای میدان از حالت نرمال به حالت آلارم تغییر کند، سیگنال جریان افزایش یافته و کنترل پنل مرکزی با توجه به این تغییر جریان و افزایش آن نسبت به حالت نرمال (Stand-By) به حالت آلارم تغییر وضعیت خواهد داد .

شرکن ایمن حریق پایدار نمایندگی اعلام حریق سنس اعلام می دارد :

تمامی تجهیزات اعلام حریق سنس از قبیل دتکتور سنس، آژیر سنس، کانونشنال سنس و غیره را با قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

تجهیرات اعلام حریق آدرس پذیر

اصول کشف و تشخیص حریق در سیستم های آدرس پذیر مشابه سیستم های متعارف است، بجز اینکه در اینگونه از سیستم ها، هر یک از دتکتورها (دتکتورهای اتوماتیک) و یا شستی ها، دارای آدرس منحصر به فردی هستند که از طریق آن تابلوی کنترل مرکزی (پنل مرکزی اعلام حریق) قادر به شناسایی و تعیین محل دقیق هر یک از آن ها است.

مدار کشف در اینگونه از سیستم ها به صورت حلقه ای (لوپ) است که از تابلوی کنترل مرکزی آغاز و به همان تابلو ختم می شود و کلیه تجهیزات کشف و اعلام در همین مدارهای حلقوی جای می گیرند.

هر لوپ می تواند به تناسب تعداد تجهیزات و سطوح مورد حفاظت، یک یا چند منطقه (زون) را شامل شود و هر تابلوی کنترل مرکزی آدرس پذیر نیز می تواند یک یا چند حلقه را پشتیبانی کند.

قیمت سیستم اعلام حریق sens

قیمت سیستم اعلام حریق sens به صورت محصول در این صفحه وجود دارد.

شما مشتریان عزیز می توانید محصولات اعلام حریق سنس را با قیمت مناسب در فروشگاه ما تهیه تمایید.

 

دسته : ,
برچست ها :

ثبت برند


تاریخ انتشار پست : 1400/2/16 بازدید : 15

ثبت برند تجاری

بعد از انتخاب نام تجاری اولین کاری که باید انجام دهید ثبت برند یا علامت تجاری شماست. ثبت برند یعنی اینکه شما آن نام تجاری را در سامانه اداره مالکیت معنوی کشور ( که متولی ثبت علائم تجاری در ایران است ) به ثبت برسانید تا رسمیت یابد و هیچ شخص یا شرکتی بعدا نتواند از آن علامت یا نام در حوزه فعالیت شما، استفاده کند.

گام اول چیه؟

ثبت برند و لوگو

گام نخست در ثبت برند و لوگو این است که بدانید اصلا این ثبت برند چه مراحلی دارید، مدارک لازم جهت ثبت برند کدامند؟ هزینه ثبت برند چقدر است؟ مدت زمان ثبت برند و علائم تجاری چقدر است؟

با دانستن اینهاست که تازه تصمیم می گیرید اصلا برند ثبت کنید یا نه، شاید اصلا مدارک لازم برای ثبت را در اختیار نداشته باشید.

1) انتخاب نام برند

جذابترین مرحله همین انتخاب نام و علامت است. در صورتی که با یک نام در حال فعالیت هستید و قصد دارید همان را ثبت کنید باید به مراحله دوم بروید.

2) استعلام نام قبل از ثبت

بعد از انتخاب نام برند، شاید از نظر خودتان برندی که برای شرکت یا واحد صنعتی، تولیدی یا خدماتی خود در نظر گرفته اید برند تک و منحصر به فردی باشد و تا به حال مشابه به آن را ندیده باشید؛ اما شما نمی توانید این ادعا را داشته باشید که تمام برندهای ثبت شده در حوزه فعالیت خود را جهت مشابهت با برند خودتان، بررسی و به این نتیجه رسیده اید که نام که انتخاب کرده اید تک است.

با استعلام برند قبل از ثبت در وب سایت ما، می توانید به راحتی و بدون صرف زمان یا هزینه، از وجود یا عدم وجود مشابهت در برند پیشنهادی خود با سایر برندهای ثبت شده تا به حال اطمینان حاصل کنید.

اگر قبل از اقدام در سامانه، از نام انتخابی خود استعلام نگیرید ممکن است پس از صرف زمان و هزینه ای که برای انجام مراحل بعدی می کنید با اخطار رد برند متوجه مشابهت در آن شوید که در این صورت هم وقت و هم انرژی و هزینه خود را به هدر داده اید.

توجه داشته باشید اگر در طبقه ای که قصد ثبت شرکت در آن را دارید برندهای مشابهی پیش از این ثبت شده باشند برند پیشنهادی شما رد خواهد شد.

این عدم تشابه را پیش از اقدام به ثبت را به صورت آنلاین می توانید در وب سایت ما استعلام نمایید. استعلام برند قبل از ثبت درصد موفقیت شما در ثبت آن برند را نشان می دهد.

با اطلاع از این موضوع می توانید بدون صرف وقت و هزینه زیاد در صورت وجود تشابه اقدام به تصحیح و ایجاد تغییر در برند پیشنهادی خود نمایید.

استعلام آنلاین از طریق مراجعه به وب سایت موسسه ثبت کاج پیشنهادی است که بدون صرف هزینه اضافی این کار را برای شما تسهیل می کند برای استفاده از سامانه استعلام آنلاین برند قبل از ثبت به هیچ گونه تخصصی نیاز ندارید.

3) آماده کردن مدارک مورد نیاز

در رابطه با مدارک مورد نیاز برای ثبت برند به ادامه همین متن بروید تا به طور مفصل از توضیحات مربوطه برای جمع آوری مدارک مورد نیاز استفاده کنید. اسکن این مدارک باید ابتدا هنگام نام نویسی در سایت اداره مالکیت بارگذاری گردد.

فقط بعد از تایید اولیه برند در سایت است که باید نسخه فیزیکی مدارک را تحویل اداره ثبت بدهید و تا قبل از آن نیاز نمی باشد.

4) ثبت اظهارنامه در سایت اداره مالکیت

پس از آماده سازی مدارک لازم در حقیقت آغاز پروسه ثبت برند تجاری از اینجا شروع می شود که وارد وب سایت مالکیت معنوی کشور می شوید. با ورود به بخش ثبت نام باید اقدام به ثبت نام با وارد کردن مشخصات اولیه نمایید.

بعد از نام نویسی اولیه جهت تایید حساب کاربری در سایت اداره مالکیت معنوی، باید با یک برگه که سایت اداره به شما می دهد به یکی از دفترخانه های اسناد رسمی مراجعه و گواهی امضا جهت تایید حساب دریافت نمایید و سپس با بارگذاری آن در سایت، نام کاربری و کلمه عبور دریافت نمایید.

بعد از تایید حساب کاربری، به بخش ثبت اظهارنامه برند مراجعه و در اینجا لازم است برخی مدارک از جمله کپی شناسنامه، کپی کارت ملی، جواز فعالیت، نمونه برند پیشنهادی در اندازه 6*6 سانتی متر و در صورت ثبت برند لاتین، کارت بازرگانی خود را در سیستم آپلود نمایید.

اظهارنامه شما توسط سه کارشناس اداره به نوبت بررسی می گردد و پیامک تایید آن برای شما ارسال می شود البته در صورتی که تمام مراحل را به صورت کاملا اصولی طی کرده باشید!

مدت زمان بررسی پرونده شما به دلیل حجم پرونده های ارسالی حداقل 10 روز و حداکثر 30 روز حدودا طول خواهد کشید.

5) پرداخت هزینه اظهارنامه در سایت

پس از اقدام به تکمیل اظهارنامه، بایستی هزینه مربوطه به ثبت اظهارنامه را نیز پرداخت کنید تا سامانه اظهارنامه شما را ثبت و روند بررسی پرونده شما را آغاز کند. سپس فرمی به شما داده می شود که حاوی اطلاعات کاربری است.

با مراجعه مجدد به سامانه مالکیت معنوی می توانید با وارد کردن اطلاعات فرم، نام کاربری و پسورد خود را دریافت کنید. حفظ این اطلاعات جزو ملزومات مراجعات بعدی شما به شمار می آید.

 

 

دسته : ,
برچست ها :

جرثقیل حمل خودرو


تاریخ انتشار پست : 1400/2/16 بازدید : 17

آشنایی با ویژگی های یک خودرو بر خوب

 

 

ویژگی های یک جرثقیل حمل خودرو خوب را می توان از دیدگاه های متفاوتی مورد بررسی قرار داد. خودرو بر یکی از جدیدترین وسایل حمل خودرو به شمار می آید. استفاده از این وسیله جهت حمل خودرو نسبت به نمونه های جرثقیل از امنیت بیشتری برخوردار است. از اینرو می توان گفت بهترین گزینه جهت حمل خودرو می باشد.

ویژگی های یک خودرو بر خوب را می توان از دیدگاه های متفاوتی مورد بررسی قرار داد. خودرو بر یکی از جدیدترین وسایل حمل خودرو به شمار می آید. استفاده از این وسیله جهت حمل خودرو نسبت به نمونه های جرثقیل از امنیت بیشتری برخوردار است. از اینرو می توان گفت بهترین گزینه جهت حمل خودرو می باشد. بهتر است بدانید خودرو سوار دارای کاربردهای بسیاری است. به گونه ای که می توان از آن جهت انتقال خودرو به تعمیرگاه، در زمان فک پلاک خودروها، رساندن خودروی صفر به درب منزل و مسافرت استفاده نمود.

 

 

از جمله فعالیت های کفی حمل خودرو شاهد

کفی حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک جهت انجام مراحل شماره گذاری

جرثقیل خودروهای لوکس و لاکچری، رالی و مسابقه ای

یدک کش خودروهای تصادفی به مراکز بیمه

یدک کش خودروهای معیوب به نمایندگی و تعمیرگاه

خودرو سوار با ارازن ترین در خودرو بر شاهد. تا به حال اسم خودرو سوار را شنیده‌اید؟ جوابتان یا مثبت است یا منفی اما اگر منفی‌ست ممکن است بپرسید خودرو سوار چیست؟

به شما پیشنهاد می‌کنیم ادامه‌ی مطلب را بخوانید تا به جواب سوالتان برسید.

خودروبر یا خودروسوار نوع جدیدی از وسایل حمل خودرو است که می‌تواند یک یا چند خودرو را همزمان جابه‌جا کند. در خودرو سوارها زاویه‌ی کفی حمل خودرو را به صورت خودکار و بر اساس نیاز راننده و وضعیت جاده‌ها تغییر می‌دهند. این کار را به وسیله‌ی جک‌های هیدرولیکی انجام می‌شود.

خودرو بر شاهد با داشتن تیم حرفه ای و استفاده از خودرو سوار نوع جدیدی از حمل خودرو است که نسبت به روش‌های قدیمی بسیار امن‌تر و مطمئن‌تر است و قابل توجه است که خودروسوارها سرعت بیشتری نسبت به روش‌های دیگر در عرصه‌ی حمل خودرو دارند. خودروسوارها طوری طراحی شده‌اند که مانع‌های جاده کمترین آسیب را به خودروی شما می‌رساند و خودرو کمترین تکانی نمی‌خورد

 

خودرو بر

 

بهتر است خودرو بری که برای حمل خودروی خود انتخاب می کنید از ویژگی های خاصی برخوردار باشد، چرا که حمل نمودن خودرو به یکسری قوانین و اصول خاص نیازمند است. در واقع رعایت استاندارد ها در زمان حمل باعث می شود خودروی مورد نظر به سلامت و بدون هیچ گونه آسیبی به مقصد برسد. یکی از ویژگی های یک خودرو بر خوب توانایی تغییرات زاویه کفی حمل خودرو می باشد. در واقع یک خودرو بر باید بتواند به صورت خودکار و با استفاده از جک ‌های پنوماتیکی و هیدرولیکی و همچنین بر اساس نیاز راننده زاویه کفی را تغییر دهد. همچنین یک خودرو بر باید از پایداری و ایمنی  بالایی برخوردار باشد، چرا که از این وسیله جهت انتقال خودروها استفاده می شود.

 از دیگر ویژگی های یک خودرو بر خوب استفاده از لانچر بر روی آن می باشد، استفاده از لانچر و نصب آن بر زیر خودرو باعث می شود خودرو با ضریب اطمینان بالا و کمترین حرکت ممکن منتقل شود. لازم به ذکر است که کفی خودرو بر باید با توجه به انواع خودروها از ابعاد مختلفی برخوردار باشد. همچنین این کفی ها باید با دقت خاصی عاج کاری شوند تا میزان اصطکاک بین سطح کفی و لاستیک ها به بیشترین مقدار ممکن برسد.

 

دسته : ,
برچست ها :

خودروبر


تاریخ انتشار پست : 1400/2/16 بازدید : 17

کفی حمل خودرو

در هر ساعتی از شبانه روز در تهران، خودروی شما دچار هرگونه مشکل و خطایی شد فقط کافیست با شماره 09123714630 تماس بگیرید و مشکل خودروی خود را به کارشناس متخصص و باتجربه ما توضیح دهید.

حمل خودرو شاهد انواع خودروهای شما را تحویل گرفته و به تمامی نقاط تهران و شهرستان های کشور جابجا می کند.

مکانیزه کفی شاهد با سالها تجربه و نیروهای کارآزموده و مجرب به شما اطمینان لازم و امنیت را در حمل خودروی شما به وسیله تجهیزات کارآمد و به روز را میدهد.تلاش مجموعه همواره جهت رضایت و دلگرمی و اطمینان مشتریان بوده است.

سوالات رایج جرثقیل حمل خودرو

چه ساعاتی از شبانه روز می توان از خودرو بر شاهد استفاده نمود؟

افراد حمل خودرو در این شرکت، ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات فوری در محل می باشند.

توجه به چه نکاتی قبل از تحویل کار از یدک کش ضروری است؟

پس از اتمام کار باید از خودرو بر بخواهید که رسید و یا فاکتور بابت تمام خدمات ارائه شده به شما تحویل دهد و همچنین دقت کنید تا زمانی که نتیجه قطعی مشخص نشده باید رسید را نزد خود نگهدارید.

برای دریافت خودرو بر سیار از خودرو بر شاهد چقدر باید هزینه کنیم؟

هزینه خودرو بر بسته به مسافتی که جرثقیل حمل خودرو برای رسیدن به محل مورد نظر طی کرده و همچنین نوع خودرو بری که برای جابه جایی ماشین شما استفاده می کنند متغیر است.

از جمله فعالیت های کفی حمل خودرو شاهد

کفی حمل خودروهای وارداتی صفر کیلومتر به مراکز تعویض پلاک جهت انجام مراحل شماره گذاری

جرثقیل خودروهای لوکس و لاکچری، رالی و مسابقه ای

یدک کش خودروهای تصادفی به مراکز بیمه

یدک کش خودروهای معیوب به نمایندگی و تعمیرگاه

خودرو سوار با ارازن ترین در خودرو بر شاهد. تا به حال اسم خودرو سوار را شنیده‌اید؟ جوابتان یا مثبت است یا منفی اما اگر منفی‌ست ممکن است بپرسید خودرو سوار چیست؟

به شما پیشنهاد می‌کنیم ادامه‌ی مطلب را بخوانید تا به جواب سوالتان برسید.

خودروبر یا خودروسوار نوع جدیدی از وسایل حمل خودرو است که می‌تواند یک یا چند خودرو را همزمان جابه‌جا کند. در خودرو سوارها زاویه‌ی کفی حمل خودرو را به صورت خودکار و بر اساس نیاز راننده و وضعیت جاده‌ها تغییر می‌دهند. این کار را به وسیله‌ی جک‌های هیدرولیکی انجام می‌شود.

خودرو بر شاهد با داشتن تیم حرفه ای و استفاده از خودرو سوار نوع جدیدی از حمل خودرو است که نسبت به روش‌های قدیمی بسیار امن‌تر و مطمئن‌تر است و قابل توجه است که خودروسوارها سرعت بیشتری نسبت به روش‌های دیگر در عرصه‌ی حمل خودرو دارند. خودروسوارها طوری طراحی شده‌اند که مانع‌های جاده کمترین آسیب را به خودروی شما می‌رساند و خودرو کمترین تکانی نمی‌خورد

خودرو سوار تهران

خدمات خودرو سوار شاهد شامل:

حمل و انتقال خودرو صفر کیلومتر استفاده از آن‌ها هنگام فک پلاک خودروها انتقال خودرو به تعمیرگاه

خودرو سوار شاهد نسبت به خودروبرهای معمولی پایداری بهتری دارند و همین امر باعث شده تا در چند سال گذشته، از خودروسوارها برای انتقال خودرو در جاده‌های شهری استفاده شود.

کفی خودروسوارها با در نظر گرفتن انواع خودروها در ابعاد مختلف، عاج کاری شده تا نیروی اصطحکاک بین لاستیک‌ها و سطح کفی به حداکثر برسد.

برای تماس با خودروبر شاهد می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت اقدام کنید

 

 

 

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد